softranger (softranger) wrote,
softranger
softranger

ПлакалаКомпозиция "Плакала" популярной украинской группы KAZKA вошла в ТОП-10 престижного мирового чарта Shazam.
Это первый в истории случай, когда песня украинского коллектива включена в этот хит-парад.

ПЛАКАЛА – пісня про дівочу долю, про здатність українок відроджуватися через гіркі сльози, про діючий рецепт стирання поганих спогадів.
Лише аудіозапис пісні зібрав рекордні для України майже 50 мільйонів переглядів на YOUTUBE. Популярність гурту сягнула далеко за межі України. Колоритну, самобутню, українську музику гурту KAZKA слухають у Молдові, Болгарії, Росії, Литві та найпрогресивніших Нью-Йорку, Токіо, Лондоні та інших містах.
«Ми хочемо подякувати усім за любов, за ваші відгуки та підтримку. В цьому відео самі відверті емоції справжніх українських дівчат – таких прекрасних, чуттєвих та сильних. Це відео – ода нашим жінкам та подяка за натхнення, любов і силу» - каже Олександра, учасниця гурту «KAZKA».


Tags: Украина, видео, музыка
Subscribe

Posts from This Journal “музыка” Tag

promo nemihail 15:00, yesterday 132
Buy for 30 tokens
Сегодня он перешел от угроз к действиям. Мошенник он или нет, решать вам, но сперва прочитайте, что за конфликт произошел у меня с горе строителем Сергеем Домогацким. Сегодня мои записи о Сергее Домогацком были заблокированы администрацией Живого Журнала. Смотрите какое сообщение последовало…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments